SportAdmin använder Cookies för att förbättra din användarupplevelse. Genom att klicka på Jag Godkänner tillåter du detta. Här kan du läsa mer om cookies och hur SportAdmin använder dem.
Hälsinggårdens AIK Innebandy
P0506
Matcher
SEPTEMBER 2021
 
18
11:00
lör
11:00    
Valbo Sportcenter
Valbo AIF Junior - Hälsinggårdens AIK Innebandy P0506 Röd Div 15  -  7  
18
14:00
lör
14:00    
Valbo Sportcenter
Valbo AIF Junior - Hälsinggårdens AIK Innebandy P16 GUD1  -  2  
 
21
20:10
tis
20:10    
Jalas Arena
Ibf falun - Hälsinggårdens Allmänna Idrottsklubb Innebandy  -      
 
27
19:00
mån
19:00    
Haraldsbohallen
Hälsinggårdens Allmänna Idrottsklubb Innebandy - Sundborn  -      
OKTOBER 2021
 
09
13:30
lör
13:30    
Haraldsbohallen
Hälsinggårdens Allmänna Idrottsklubb Innebandy - Strömsbro   -      
09
14:30
lör
14:30    
Haraldsbo Sporthall
Hälsinggårdens AIK/KFUM Falun - Strömsbro IF6  -  5  
10
14:30
sön
14:30    
Haraldsbo Sporthall
Hälsinggårdens AIK/KFUM Falun - Strömsbro IF6  -  7  
 
22
20:00
fre
20:00    
Leksandshallen
LI20 IBF - Hälsinggårdens AIK/KFUM Falun9  -  8  
24
12:00
sön
12:00    
Haraldsbo Sporthall
Hälsinggårdens AIK/KFUM Falun - KAIS Mora UIF4  -  11
24
14:00
sön
14:00    
Guide Arena 2
IBF Falun Utveckling Rosa - Hälsinggårdens AIK/KFUM Falun6  -  5  
 
31
15:00
sön
15:00    
Skäve Arena
IBF Säter/IBF Borlänge - Hälsinggårdens AIK/KFUM Falun1  -  4  
NOVEMBER 2021
 
07
12:30
sön
12:30    
Haraldsbo Sporthall
Hälsinggårdens AIK/KFUM Falun - Timrå IBC8  -  5  
 
14
11:30
sön
11:30    
Lugnet C
Hälsinggårdens AIK/KFUM Falun - IBK Runsten9  -  4  
14
11:30
sön
11:30    
Lugnets sporthall C
Hälsinggårdens Allmänna Idrottsklubb Innebandy - IBK Runsten   -      
 
21
15:30
sön
15:30    
Lugnet C
Sundborns GOIF - Hälsinggårdens AIK/KFUM Falun2  -  5  
 
23
19:10
tis
19:10    
Lugnets sporthall C
KFUM - Hälsinggårdens Allmänna Idrottsklubb Innebandy  -      
27
10:45
lör
10:45    
Idre Fjäll Arena
IBF Falun Utveckling - Hälsinggårdens AIK Innebandy2  -  2  
27
13:15
lör
13:15    
Idre Fjäll Arena
LI 20 IBF - Hälsinggårdens AIK Innebandy5  -  4  
27
18:15
lör
18:15    
Idre Fjäll Arena
Hälsinggårdens AIK Innebandy - KAIS Mora UIF8  -  4  
28
14:00
sön
14:00    
Guide Arena 1
IBF Falun Utveckling Svart - Hälsinggårdens AIK/KFUM Falun4  -  1  
28
14:30
sön
14:30    
Haraldsbo Sporthall
Hälsinggårdens AIK/KFUM Falun - Sundborns GOIF3  -  7  
DECEMBER 2021
 
19
14:30
sön
14:30    
Haraldsbo Sporthall
Hälsinggårdens AIK/KFUM Falun - Sundsvall FBC Ungdom P057  -  11
JANUARI 2022
 
16
11:15
sön
11:15    
Testebo Arena
Strömsbro IF - Hälsinggårdens AIK/KFUM Falun3  -  9  
 
22
13:00
lör
13:00    
Haraldsbo Sporthall
Hälsinggårdens AIK/KFUM Falun - Storvreta IBK HJ166  -  4  
 
28
19:30
fre
19:30    
Guide Arena 1
IBF Falun Utveckling/IBF Falun Ungdom och Barn - Hälsinggårdens AIK/KFUM Falun6  -  3  
29
11:00
lör
11:00    
Lugnet C
Hälsinggårdens AIK/KFUM Falun - Gävle GIK7  -  8  
29
11:30
lör
11:30    
Övrig hall
Strömsbro IF - Hälsinggårdens AIK/KFUM Falun  -      
30
11:30
sön
11:30    
Lugnet C
Hälsinggårdens AIK/KFUM Falun - IBF Falun Utveckling Rosa11  -  3  
FEBRUARI 2022
 
02
18:30
ons
18:30    
Haraldsbohallen
Hälsinggårdens Allmänna Idrottsklubb Innebandy - samuelsdal  -      
 
12
12:00
lör
12:00    
Rotskärsskolans sporthall
Skutskär P16 - Hälsinggårdens Allmänna Idrottsklubb Innebandy  -      
13
sön
00:00    
Övrig hall
Timrå IBC - Hälsinggårdens AIK/KFUM Falun  -      
13
15:00
sön
15:00    
Timrå Sporthall
Timrå IBC - Hälsinggårdens AIK/KFUM Falun7  -  4  
 
19
10:00
lör
10:00    
Idre Fjäll Arena
KAIS Mora UIF - Hälsinggårdens AIK/KFUM Falun7  -  6  
19
13:15
lör
13:15    
Haraldsbo Sporthall
Hälsinggårdens AIK/KFUM Falun - IBK Runsten8  -  6  
 
27
14:00
sön
14:00    
Alfahallen - Gavlehov
IBK Runsten - Hälsinggårdens AIK/KFUM Falun2  -  14
27
14:30
sön
14:30    
Haraldsbo Sporthall
Hälsinggårdens AIK/KFUM Falun - LI20 IBF3  -  7  
MARS 2022
 
06
sön
00:00    
Övrig hall
IBF Falun Utveckling Rosa - Hälsinggårdens AIK/KFUM Falun  -      
 
12
15:30
lör
15:30    
Haraldsbo Sporthall
Hälsinggårdens AIK/KFUM Falun - IBF Falun Utveckling Svart10  -  5  
 
14
19:15
mån
19:15    
Haraldsbo Sporthall
Hälsinggårdens AIK/KFUM Falun - Gävle GIK4  -  3  
20
12:00
sön
12:00    
Haraldsbo Sporthall
Hälsinggårdens AIK/KFUM Falun - IS Saga6  -  11
20
17:00
sön
17:00    
Alfahallen - Gavlehov
Gävle GIK - Hälsinggårdens AIK/KFUM Falun3  -  6  
 
24
20:00
tor
20:00    
Guide Arena 1
Hälsinggårdens AIK/KFUM Falun - IBF Falun Utveckling Svart4  -  5  
26
12:30
lör
12:30    
IFU Arena - Upplands Energi
IS Saga - Hälsinggårdens AIK/KFUM Falun9  -  3  
26
17:30
lör
17:30    
Testebo Arena
Strömsbro IF - Hälsinggårdens AIK/KFUM Falun5  -  4